دومین و آخرین بازی مرحله نیمه نهایی جام حذفی آلمان، شب گذشته (چهارشنبه، ۱۵ حمل) میان تیم‌های بایرلورکوزن و فورتونا دوسلدورف برگزار شد که این بازی را لورکوزن با نتیجه ۴ بر صفر از حریف دسته دومی‌اش برد. جرمی فریمپونگ در دقیقه ۷، امین عدلی در دقیقه ۲۰ و فلورین ویرتز دو بار در دقایق […]

دومین و آخرین بازی مرحله نیمه نهایی جام حذفی آلمان، شب گذشته (چهارشنبه، ۱۵ حمل) میان تیم‌های بایرلورکوزن و فورتونا دوسلدورف برگزار شد که این بازی را لورکوزن با نتیجه ۴ بر صفر از حریف دسته دومی‌اش برد.

جرمی فریمپونگ در دقیقه ۷، امین عدلی در دقیقه ۲۰ و فلورین ویرتز دو بار در دقایق ۳۵ و ۶۰ (پنالتی) گل‌‌های این بازی را به ثمر رساندند.

پیش از این، تیم دسته دومی کایزرسلاترن با غلبه بر ساربروکن موفق به صعود به فینال جام حذفی آلمان شده بود. بدین ترتیب فینال جام حذفی آلمان روز پنجم جوزا در ورزشگاه المپیک برلین و بین دو تیم بایرلورکوزن و کایزرسلاترن برگزار خواهد شد.

لورکوزن در حالی شانس قهرمانی در جام حذفی را دارد که در بوندس‌لیگا نیز با ۱۳ امتیاز اختلاف نسبت به بایرن مونیخ صدرنشین است و تنها هفت هفته دیگر به پایان فصل جاری مسابقات باقی است.

علاوه بر این شاگردان ژابی آلونسو به مرحله یک چهارم لیگ اروپا نیز راه یافته‌اند که در آنجا باید به مصاف وستهام بروند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv