شاگردان یورگن کلوپ با کسب پیروزی مقابل حریفی از دسته اول فوتبال انگلیس، در جمع ۱۶ تیم پایانی قدیمی‌ترین تورنمنت فوتبال جهان قرار گرفتند. در ادامه بازی‌های مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی انگلیس، دیشب(یکشنبه)، تیم فوتبال لیورپول میهمان تیم دسته اولی نوریچ بود و موفق شد این تیم را با نتیجه ۵ بر ۲ […]

شاگردان یورگن کلوپ با کسب پیروزی مقابل حریفی از دسته اول فوتبال انگلیس، در جمع ۱۶ تیم پایانی قدیمی‌ترین تورنمنت فوتبال جهان قرار گرفتند.

در ادامه بازی‌های مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی انگلیس، دیشب(یکشنبه)، تیم فوتبال لیورپول میهمان تیم دسته اولی نوریچ بود و موفق شد این تیم را با نتیجه ۵ بر ۲ شکست دهد.

کورتیس جونز ۱۶، داروین نونیس ۲۸، دیوگو ژوتا ۵۳، فیرجیل فن‌دایک ۶۳ و رایان گراونبرخ ۵+۹۰ برای لیورپول گلزنی کردند و بنجامین گیبسون در دقیقه ۲۲ و ساینز در دقیقه ۶۹ دو گل تیم نوریچ را به ثمر رساندند.

همزمان با این بازی، تیم‌های وست‌بروموویچ و ولورهمپتون هم برابر یکدیگر قرار گرفتند که این بازی با برتری ولورهمپتون در خانه حریف به پایان رسید.

این بازی در دقیقه ۷۸ یک حاشیه هم داشت که در آن گروهی از تماشاگران تیم میهمان با هواداران تیم میزبان در ورزشگاه هاتورنز درگیر شدند .

این درگیری با دخالت پلیس و دستگیری چند هوادار به دلیل حمل سلاح‌های غیرمجاز ختم و بازی پس از ۳۰ دقیقه وقفه از سر گرفته شد.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv