عباس کریمی ورزشکار پاراشنای افغان دیروزدر بازی‌های پاراپان شنای امریکا، برنده مدال برنز شد. این ورزشکار که مقیم امریکا است، در رشته‌ شنای ۵۰ متر آزاد در جایگاه سوم این مسابقات قرار گرفت. بازیهای پاراپان امریکا که هر چهار سال یک بار برگزار می‌شود، از ۱۷ نوامبر آغاز شده است.این مسابقات به میزبانی شهر «سانتیاگو» […]

عباس کریمی ورزشکار پاراشنای افغان دیروزدر بازی‌های پاراپان شنای امریکا، برنده مدال برنز شد. این ورزشکار که مقیم امریکا است، در رشته‌ شنای ۵۰ متر آزاد در جایگاه سوم این مسابقات قرار گرفت.

بازیهای پاراپان امریکا که هر چهار سال یک بار برگزار می‌شود، از ۱۷ نوامبر آغاز شده است.این مسابقات به میزبانی شهر «سانتیاگو» چیلی و با اشتراک ورزشکاران قاره امریکا در ۱۷ رشته ورزشی در بخش معلولان آغاز شده و تا ۲۶ نوامبر ادامه خواهد داشت.

کریمی در این رقابت‌ها با پرچم ایالات متحده امریکا به رقابت پرداخته است. کریمی قبلا عضو تیم مهاجران کمیته بین‌المللی المپیک و پرچمدار این تیم در بازیهای پارالمپیک ۲۰۲۱ توکیو بود.این ورزشکار پیش از این توانسته است مدال نقره شنای قهرمانی معلولان جهان را در سال ۲۰۱۷ به دست آورد و در رقابت‌های مختلف بین‌المللی دیگر نیز دست‌آوردهای خوبی داشته است.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv