کمیته استیناف فیفا، حکم کمیته انضباطی این نهاد درباره رئیس پیشین فدراسیون فوتبال اسپانیا را تأیید کرد. فرجام‌خواهی لوئیس روبیالس رئیس پیشین فدراسیون فوتبال اسپانیا در مورد حکم محرومیت سه ساله‌اش از فعالیت‌های فوتبالی بی‌نتیجه ماند و کمیته استیناف فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با درخواست تجدیدنظر در حکم صادره موافقت نکرد. رئیس پیشین فدراسیون فوتبال […]

کمیته استیناف فیفا، حکم کمیته انضباطی این نهاد درباره رئیس پیشین فدراسیون فوتبال اسپانیا را تأیید کرد.

فرجام‌خواهی لوئیس روبیالس رئیس پیشین فدراسیون فوتبال اسپانیا در مورد حکم محرومیت سه ساله‌اش از فعالیت‌های فوتبالی بی‌نتیجه ماند و کمیته استیناف فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با درخواست تجدیدنظر در حکم صادره موافقت نکرد.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال اسپانیا که از انجام هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال محروم است، حالا می‌تواند برای لغو یا کاهش حکم صادره به دادگاه حکمیت ورزش (CAS) مراجعه کند.

اوایل ماه عقرب بود که فیفا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که لوئیس روبیالس تا سه سال آینده حق انجام هیچ‌گونه فعالیتی در زمینه فوتبال را ندارد، این در حالی است که او نزدیک به دو ماه قبل از آن در پی فشار شدید رسانه‌ها و اهالی فوتبال در اسپانیا تصمیم به استعفا از سمت ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا گرفته بود.

روبیالس پس از پایان فینال جام جهانی زنان ۲۰۲۳ در شهر سیدنی استرالیا که با قهرمانی اسپانیا همراه شد، در مراسم اهدای مدال به اعضای تیم قهرمان به جنیفر اِرموسو یکی از بازیکنان این تیم تعرض و حرکت نامتعارفی انجام داد که همین باعث شد تا به شدت از سوی مردم و رسانه‌ها مورد انتقاد قرار بگیرد.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv