بایرلورکوزن با اضافه کردن سه امتیاز دیگر به کارنامه درخشان خود در فصل جاری بوندس‌لیگا، یک قدم دیگر به رقم زدن افتخاری غیرمنتظره در لیگ دسته اول فوتبال آلمان نزدیک شد. شاگردان ژابی آلونسو که شب گذشته (یک‌شنبه، ۲۰ حوت) در چارچوب دیدارهای هفته بیست‌و‌پنجم بوندس‌لیگا، در ورزشگاه بی‌آره‌نا میزبان ولفسبورگ بودند، حریف خود را […]

بایرلورکوزن با اضافه کردن سه امتیاز دیگر به کارنامه درخشان خود در فصل جاری بوندس‌لیگا، یک قدم دیگر به رقم زدن افتخاری غیرمنتظره در لیگ دسته اول فوتبال آلمان نزدیک شد.

شاگردان ژابی آلونسو که شب گذشته (یک‌شنبه، ۲۰ حوت) در چارچوب دیدارهای هفته بیست‌و‌پنجم بوندس‌لیگا، در ورزشگاه بی‌آره‌نا میزبان ولفسبورگ بودند، حریف خود را با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب کردند.

این در حالی بود که گرگ‌ها از دقیقه ۲۸ در پی اخراج مدافع میانی‌شان موریتز ینز که در عرض ۱۶ دقیقه دو کارت زرد گرفت، ۱۰ نفره شدند.

لورکوزن تنها ۹ دقیقه پس از این اتفاق از برتری عددی‌اش برای زدن گل نخست استفاده کرد؛ گلی که در دقیقه ۳۷ توسط ناتان تیا به ثمر رسید.

برتری شکننده لورکوزن در دقیقه ۸۶، با گلزنی فلورین ویرتز تثبیت شد و به این ترتیب صدرنشین جدول، اختلاف خودش با بایرن مونیخ رده دومی را دوباره دو رقمی کرد.

در جدول بوندس‌لیگا که تمامی تیم‌های آن ۲۵ بازی انجام داده‌اند، بایرلورکوزن ۶۷ امتیازی و صدرنشین است. بایرن مونیخ با ۵۷ امتیاز در رده دوم قرار دارد و پس از آن تیم‌های اشتوتگارت با ۵۳ و دورتموند با ۴۷ امتیاز رده‌های سوم و چهارم را به خود اختصاص داده‌‌اند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv