در آغاز هفته شانزدهم  لیگ برتر انگلیس، لیورپول میهمان کریستال پالاس بود و موفق شد میزبانش را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد. لیورپول در حالی موفق به پیروزی شد که گل اول را در دقیقه ۵۷ دریافت کرد. این گل را ژان فلیپه ماتتا از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. این پنالتی […]

در آغاز هفته شانزدهم  لیگ برتر انگلیس، لیورپول میهمان کریستال پالاس بود و موفق شد میزبانش را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد. لیورپول در حالی موفق به پیروزی شد که گل اول را در دقیقه ۵۷ دریافت کرد.

این گل را ژان فلیپه ماتتا از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. این پنالتی که حاصل برخورد کوانسا، مدافع میانی لیورپول با ماتتا در محوطه جریمه تیم میهمان بود و دقایقی پس از وقوع برخورد توسط VAR به داور وسط اعلام شد.

لیورپول تا دقیقه ۷۶ بازنده میدان بود اما گلزنی محمد صلاح یک دقیقه پس از ۱۰ نفره شدن حریف با اخراج جردن آیو، میهمان را به بازی برگرداند. کامبک شاگردان یورگن کلوپ با ثبت دومین گل آنها در دقیقه نخست وقت‌های تلف شده نیمه دوم به وسیله هاروی الیوت کامل شد و به این ترتیب پایان دراماتیک بازی با اختصاص هر ۳ امتیاز مسابقه به آنها همراه بود.

لیورپول با این نتیجه یازدهمین پیروزی فصلش را کسب کرد و حالا با یک بازی و یک امتیاز بیشتر نسبت به آرسنال، موقتاً جای این تیم را در صدر جدول می‌گیرد. کریستال پالاس هم فعلاً با ۱۶ امتیاز در رده چهاردهم جدول باقی ماند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv