در دومین شب از هفته نخست دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، شب گذشته (چهارشنبه، ۱۶حوت) دو بازی همزمان برگزار شد که در یکی از آنها رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برابر میهمان خود لایپزیگ به تساوی یک – یک بسنده کرد، اما با توجه به برتری یک بر صفرش در […]

در دومین شب از هفته نخست دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، شب گذشته (چهارشنبه، ۱۶حوت) دو بازی همزمان برگزار شد که در یکی از آنها رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برابر میهمان خود لایپزیگ به تساوی یک – یک بسنده کرد، اما با توجه به برتری یک بر صفرش در بازی رفت در آلمان، مجموعاً‌ با نتیجه ۲ بر یک مقابل حریف آلمانی‌اش به پیروزی رسید و صعود کرد.

رئالی‌ها در این بازی با گلزنی وینیسیوس جونیور در دقیقه ۶۵ پیش افتادند، اما برتری‌شان فقط سه دقیقه پابرجا بود چرا که ویلی اوربان گل تساوی را برای لایپزیگ زد.

به این ترتیب ۲۵ دقیقه پایانی بازی برای هواداران رئال با دلهره دریافت گلی دیگر و کشیده شدن بازی به وقت‌های اضافه همراه بود که البته این اتفاق در نهایت رخ نداد. در بازی دیگر که در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر برگزار شد، تیم فوتبال منچسترسیتی حریف خود کپنهاگن را با نتیجه ۳ بر یک از پیش رو برداشت.

سیتی که در بازی رفت هم با همین نتیجه حریف دانمارکی‌اش را شکست داده بود، با گل‌های مانوئل آکانجی در دقیقه ۵ و خولین آلوارس در دقیقه ۹ کار حریف را یکسره کرد.

محمد الیونسی در دقیقه ۲۹ یکی از گل‌های خورده را برای کپنهاگن جبران کرد، اما در دقیقه سوم وقت‌های تلف شده نیمه نخست، ارلینگ هالند سومین گل میزبان را زد تا این تیم در مجموع با برتری ۶ بر ۲ پیروز و راهی مرحله بعدی شود.

ادامه بازی‌های دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا هفته آینده برگزار می‌شود.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv