مدافع انگلیسی تیم فوتبال منچستریونایتد و سرمربی هلندی او جایزه بهترین بازیکن و بهترین مربی لیگ برتر در ماه نوامبر را از آن خود کردند. کمیته فنی سازمان لیگ برتر فوتبال انگلیس، هری مگوایر مدافع میانی تیم فوتبال منچستریونایتد را به عنوان بازیکن برتر این مسابقات در ماه نوامبر معرفی کرد. مگوایر که عملکردش نسبت […]

مدافع انگلیسی تیم فوتبال منچستریونایتد و سرمربی هلندی او جایزه بهترین بازیکن و بهترین مربی لیگ برتر در ماه نوامبر را از آن خود کردند.

کمیته فنی سازمان لیگ برتر فوتبال انگلیس، هری مگوایر مدافع میانی تیم فوتبال منچستریونایتد را به عنوان بازیکن برتر این مسابقات در ماه نوامبر معرفی کرد. مگوایر که عملکردش نسبت به ماه‌های نخست فصل جاری متحول شده، برای نخستین بار از زمان ورودش به سطح اول فوتبال انگلیس موفق به کسب این عنوان شده است.

او پس از بازگشتش به ترکیب اصلی یونایتد، با ارائه بازی‌هایی قابل قبول، اریک تن‌هاخ را مجاب کرد که باز هم از او در فهرست ۱۱ بازیکن اصلی شیاطین سرخ استفاده کند. در واقع مگوایر در تمامی دقایق سه بازی منچستریونایتد در ماه نوامبر در میدان حضور داشته و به این تیم برای ثبت سه کلین‌شیت متوالی برابر تیم‌های فولام، لوتون و اورتون کمک کرد. مگوایر برای کسب عنوان بازیکن برتر ماه نوامبر، ۵ رقیب داشت که آن بازیکنانی، ژرمی دوکو از منچسترسیتی، رحیم استرلینگ از چلسی، توماس کامینسکی دروازه‌بان لوتون تاون، مارکوس تاورنیر از بورنموث و آنتونی گوردون از نیوکاسل بودند.

در همین حال اریک تن‌هاخ سرمربی منچستریونایتد هم به سبب سه پیروزی متوالی تیمش در ماه نوامبر بدون گل خورده، جایزه برترین مربی ماه نوامبر لیگ جزیره را از آن خود کرد. این سومین بار است که سرمربی هلندی در لیگ برتر موفق به کسب این عنوان می‌شود. او پیش از این در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۲ و فوریه ۲۰۲۳ این جایزه را برده بود. در تاریخ منچستریونایتد تنها سرالکس فرگوسن بیشتر از تن‌هاخ موفق به کسب جایزه مربی ماه شده است. اسطوره اسکاتلندی شیاطین سرخ ۲۷ بار این عنوان را کسب کرد.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv