هفته بیست‌و‌هشتم رقابت‌های سری آ، شب گذشته (جمعه، ۱۸ حوت) با برگزاری یک بازی در ورزشگاه دیه‌گو آرماندو مارادونا آغاز شد که در آن تیم میزبان یعنی ناپولی مقابل میهمانش تورینو به نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک – یک دست پیدا نکرد. قهرمان فصل گذشته سری آ‌ که هفته گذشته موفق به غلبه بر یوونتوس […]

هفته بیست‌و‌هشتم رقابت‌های سری آ، شب گذشته (جمعه، ۱۸ حوت) با برگزاری یک بازی در ورزشگاه دیه‌گو آرماندو مارادونا آغاز شد که در آن تیم میزبان یعنی ناپولی مقابل میهمانش تورینو به نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک – یک دست پیدا نکرد.

قهرمان فصل گذشته سری آ‌ که هفته گذشته موفق به غلبه بر یوونتوس شده بود، این بار از پس دیگر تیم شهر تورین برنیامد و این در حالی بود که با گل خویچا کوارتسخلیا در دقیقه ۶۱ از حریف پیش افتاده بود.

برتری شاگردان فرانچسکو کالتزونا تنها سه دقیقه دوام داشت، چرا که آنتونیو سانابریا در دقیقه ۶۴ گل تساوی را برای تورینو به ثمر رساند.

با این نتیجه ناپولی برای هشتمین بار مساوی کرد و برای شانزدهمین بار در این فصل سری آ متوقف شد. یک امتیاز این بازی تیم شهر ناپل را ۴۴ امتیازی کرد، اما آن را در رده هفتم نگه داشت.

این یعنی که فیورنتینای رده هشتمی با کسب پیروزی در این هفته می‌تواند جای ناپولی را تصاحب کند.

همچنین در صورت پیروزی بولونیای رده چهارمی مقابل اینتر، فاصله ناپولی با آخرین سهمیه لیگ قهرمانان اروپای فصل آینده به ۱۰ امتیاز افزایش پیدا خواهد کرد.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv