در چارچوب دیدارهای هفته بیست‌و‌هشتم بوندس‌لیگا، دیشب (شنبه، ۱۸ حمل) بایرن مونیخ برای جبران باخت هفته گذشته‌اش مقابل بوروسیا دورتموند، در خانه هایدنهایم به میدان رفت و این بازی را با نتیجه ۳ بر ۲ به میزبان خود واگذار کرد. ششمین باخت این فصل باواریایی‌ها در بوندس‌لیگا در حالی رقم خورد که این تیم با […]

در چارچوب دیدارهای هفته بیست‌و‌هشتم بوندس‌لیگا، دیشب (شنبه، ۱۸ حمل) بایرن مونیخ برای جبران باخت هفته گذشته‌اش مقابل بوروسیا دورتموند، در خانه هایدنهایم به میدان رفت و این بازی را با نتیجه ۳ بر ۲ به میزبان خود واگذار کرد.

ششمین باخت این فصل باواریایی‌ها در بوندس‌لیگا در حالی رقم خورد که این تیم با گلزنی هری کین در دقیقه ۳۸ و سرژ گنابری در دقیقه ۴۵ از حریف خود پیش افتاد. هایدنهایم اما با کامبکی باورنکردنی سه گل به ثمر رساند و ورق را به سود خود برگرداند.

کوین سسا در دقیقه ۵۰ و تیم کلایندینست دو بار در دقایق ۵۱ و ۷۹ برای تیم یازدهم جدول گلزنی کردند.

این نتیجه در حالی برای بایرن مونیخ رقم خورد که رقیب اصلی آن و صدرنشین جدول یعنی بایرلورکوزن موفق شد میزبان خود تیم یونیون برلین را با تک گل دقیقه ۸+۴۵ فلورین ویرتز از روی نقطه پنالتی شکست دهد،‌ یونیون برلینی که مدافعش رابین گوسنز را در دقیقه ۳+۴۵ به دلیل دریافت کارت زرد دوم اخراج شده دید.

به این ترتیب لورکوزن ۷۶ امتیازی شد و فاصله خود را با بایرن مونیخ رده دومی به ۱۶ امتیاز افزایش داد آن هم در حالی که تنها ۶ هفته دیگر به پایان فصل جاری بوندس‌لیگا باقیست.

این بدان معناست که لورکوزن با کسب یک پیروزی دیگر قهرمانی‌اش را مسجل خواهد کرد. همچنان دردیگردیدار مهم تیم فوتبال بوروسیا دورتموند در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک میزبان اشتوتگارت بود که این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود اشتوتگارت خاتمه یافت.

سرهو گیراسی در دقیقه ۶۴ تنها گل این بازی را برای اشتوتگارت به ثمر رساند. دورتموند با قبول این شکست ۵۳ امتیازی ماند و با توجه به پیروزی لایپزیگ، در جدول یک پله سقوط کرد و در جایگاه پنجم قرار گرفت. اشتوتگارت اما با کسب نوزدهمین پیروزی‌اش ۶۰ امتیازی شد و حالا تنها به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به بایرن مونیخ در رده سوم جدول باقی ماند.

در سایر بازی‌ها نتایج زیر رقم خورد:

فرایبورگ یک – لایپزیگ ۴

ماینتس ۴ – دارمشتات صفر

کلن ۲ – بوخوم یک

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv