پرونده هفته بیست‌و‌چهارم لیگ برتر فوتبال انگلیس، شب گذشته (دوشنبه، ۲۳ دلو) با انجام یک بازی در ورزشگاه سلهورست پارک شهر لندن میان تیم‌های کریستال پالاس و چلسی بسته شد که این بازی را شاگردان مائوریسیو پوچتینو با نتیجه ۳ بر یک به سود خود به پایان رساندند. چلسی در حالی تمام امتیازات این بازی […]

پرونده هفته بیست‌و‌چهارم لیگ برتر فوتبال انگلیس، شب گذشته (دوشنبه، ۲۳ دلو) با انجام یک بازی در ورزشگاه سلهورست پارک شهر لندن میان تیم‌های کریستال پالاس و چلسی بسته شد که این بازی را شاگردان مائوریسیو پوچتینو با نتیجه ۳ بر یک به سود خود به پایان رساندند.

چلسی در حالی تمام امتیازات این بازی را از آن خود کرد که زودتر از حریف دروازه‌اش باز شد. این گل را جفرسون لرما در دقیقه ۳۰ برای کریستال پالاس به ثمر رساند و باعث پیروزی میزبان در نیمه نخست شد.

در نیمه دوم اما چلسی با نمایشی کاملاً متفاوت ورق را به سود خود برگرداند و تنها دو دقیقه پس از آغاز مجدد مسابقه، توسط کانر گالاگر گل تساوی را به ثمر رساند، اما شیرین‌ترین بخش این بازی برای مائوریسیو پوچتینو و شاگردانش وقت‌های تلف شده نیمه دوم بود جایی که دو گل دیگر برای این تیم رقم خورد.

گالاگر در دقیقه ۱+۹۰ دَبِل کرد و سه دقیقه بعد انزو فرناندس گل سوم را برای تیم میهمان زد. با این نتیجه چلسی ۳۴ امتیازی شد و ضمن ثبت دهمین پیروزی‌اش در این فصل به رده دهم جدول لیگ برتر انگلیس برگشت.

این در حالی‌است که آبی‌های لندن با رده چهارم جدول هنوز ۱۳ امتیاز فاصله دارند.

در جدول رده‌بندی لیگ جزیره در پایان هفته بیست‌و‌چهارم، لیورپول با ۵۴ امتیاز صدرنشین است، منچسترسیتی با یک بازی کمتر و ۵۲ امتیاز در رده دوم قرار دارد و آرسنال با ۵۲ امتیاز سوم است.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv