در روزی که شیاطین سرخ در خانه سه امتیاز گرفتند، آبی‌های لندن در استمفوردبریج برابر میهمان خود تن به شکستی سنگین دادند. در آغاز دومین روز از هفته بیست‌و‌سوم لیگ برتر انگلیس، سه بازی همزمان برگزار شد که در مهمترین آنها منچستریونایتد در خانه برابر وستهام پیروز شد اما چلسی در نبرد خانگی با ولورهمپتون […]

در روزی که شیاطین سرخ در خانه سه امتیاز گرفتند، آبی‌های لندن در استمفوردبریج برابر میهمان خود تن به شکستی سنگین دادند.

در آغاز دومین روز از هفته بیست‌و‌سوم لیگ برتر انگلیس، سه بازی همزمان برگزار شد که در مهمترین آنها منچستریونایتد در خانه برابر وستهام پیروز شد اما چلسی در نبرد خانگی با ولورهمپتون مغلوب شد.

در ورزشگاه اولدترافورد، تیم فوتبال منچستریونایتد میهمان لندنی خود تیم وستهام را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد.

راسموس هویلون در دقیقه ۲۳ با پاسی از کاسمیرو و آلخاندرو گارناچو دو بار در دقایق ۴۹ با پاس برونو فرناندز و ۸۴ با پاسی از اسکات مک‌تامینی گل‌‌های این بازی را برای منچستریونایتد به ثمر رساندند. منچستریونایتد با این نتیجه دوازدهمین پیروزی‌ خود را کسب کرد و با ۳۸ امتیاز جای میهمانش را در رده ششم جدول گرفت و آن را به رده هفتم فرستاد.

در ورزشگاه استمفوردبریج اما چلسی با وجود اینکه با گل دقیقه ۱۹ کول پالمر از ولورهمپتون پیش افتاده بود، در ادامه چهار گل متوالی دریافت کرد و تنها موفق به جبران یکی از آنها شد تا در نهایت بازی را با نتیجه ۴ بر ۲ ببازد.

متئوس کانیا در دقیقه ۲۲ گل نخست گرگ‌ها را زد و پس از او اکسل دیساسی در دقیقه ۴۳ (گل به خودی) دومین گل را برای ولورهمپتون به ثمر رساند.

کانیا در دقیقه ۶۳ دومین گل خود و سومین گل تیم میهمان را هم به ثمر رساند و در دقیقه ۲۸ نیز با زدن گلی دیگر از روی نقطه پنالتی، هت‌تریک و خیال تیمش را از بابت کسب پیروزی آسوده کرد. تیاگو سیلوا مدافع برزیلی چلسی در دقیقه ۸۶ یکی از گل‌های خورده را جبران کرد اما در نهایت تیمش نتوانست از شکست خانگی بگریزد.

چلسی با قبول دهمین باختش در فصل جاری لیگ برتر انگلیس ۳۱ امتیازی ماند و جای خود در رده دهم جدول را به میهمانش داد و خود به رده یازدهم سقوط کرد.

در دیگر بازی همزمان، بورنموث مقابل میهمانش تیم ناتینگهام فارست به تساوی یک – یک رضایت داد.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv