به گزارش خبرگزاری تسنیم، بازی‌های دوستانه فوتبال شب گذشته (سه‌شنبه ۰۷ حمل) پیگیری شد که در مهمترین آنها تیم‌های ملی آلمان، هالند، انگلیس و فرانسه به میدان رفتند. براساس این گزارش، در فرانکفورت تیم ملی آلمان میهمانش هالند را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد. در این مسابقه ماکسمیلیان میتلشتات (۱۱) و نیکلاس فولکروگ […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بازی‌های دوستانه فوتبال شب گذشته (سه‌شنبه ۰۷ حمل) پیگیری شد که در مهمترین آنها تیم‌های ملی آلمان، هالند، انگلیس و فرانسه به میدان رفتند.

براساس این گزارش، در فرانکفورت تیم ملی آلمان میهمانش هالند را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد. در این مسابقه ماکسمیلیان میتلشتات (۱۱) و نیکلاس فولکروگ (۸۵) برای آلمان و جوی فیرمان (۴) برای هلند گلزنی کردند.

در ورزشگاه ومبلی لندن، تیم ملی انگلیس برابر میهمانش بلجیم به زحمت از شکست خانگی گریخت و به تساوی ۲-۲ رضایت داد. یوری تیلمان در دقیقه ۱۱ بلجیم را پیش انداخت، اما ایوان تونی شش دقیقه بعد از روی نقطه پنالتی کار را برای انگلیس به تساوی کشید.

با این حال تیلمان در دقیقه ۳۶ دوباره برای بلجیم گلزنی کرد و این بار انگلیسی‌ها تا دقیقه ۵+۹۰ بازنده میدان بودند تا اینکه جود بلینگام ستاره رئال مادرید با زدن گل دوم سه‌شیر، میزبان را از شکست نجات داد.

همچنین در ورزشگاه ولودروم شهر مارسی فرانسه، تیم ملی این کشور میهمان خود چیلی را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داد.

یوسف فوفانا در دقیقه ۱۸، راندال کولو موانی در دقیقه ۲۵ و اولیویه ژیرو در دقیقه ۷۲ برای فرانسه گلزنی کردند و مارسلینو نونیس در دقیقه ۶ و داریو اوسوریو در دقیقه ۸۲ گل‌‌های شیلی را به ثمر رساندند.

هچنان در ورزشگاه سانتیاگو برنابئوی شهر مادرید، تیم‌های ملی اسپانیا و برزیل برابر یکدیگر قرار گرفتند که این بازی با تساوی ۳-۳ به پایان رسید.

برای اسپانیا در این بازی رودری در دقایق ۱۲ و ۸۷ (هر دو پنالتی) و دنی اولمو در دقیقه ۳۶ و برای برزیل رودریگو در دقیقه ۴۰، اندریک در دقیقه ۵۰ و لوکاس پاکتا در دقیقه ۶+۹۰ (از روی نقطه پنالتی) گلزنی کردند.

نتایج دیگر بازی‌های دوستانه مهمی که شب گذشته برگزار شد را در زیر مشاهده می‌کنید:

نروژ یک – اسلواکی یک

جمهوری چک ۲ – ارمنستان یک

دانمارک ۲ – جزایر فارو صفر

سنگال یک – بنین صفر

رومانی ۲ – کلمبیا ۳

اروگوئه یک – ساحل عاج ۲

اتریش ۶ – ترکیه یک

ایرلند صفر – سوئیس یک

اسکاتلند صفر – ایرلند شمالی یک

اسلوونی ۲ – پرتغال صفر

مصر یک – کرواسی ۴

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv