روخی بلانکو در دیداری خانگی مقابل میهمان خود به برتری رسید. در دومین بازی معوقه از هفته بیستم لالیگای اسپانیا، شب گذشته (چهارشنبه) تیم فوتبال اتلتیکومادرید در ورزشگاه متروپولیتانو میهمانش رایووایکانو را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد. رینیلدو مانداوا در دقیقه ۳۵ و ممفیس دیپای در دقیقه ۱+۹۰ گل‌های اتلتیکو را به ثمر […]

روخی بلانکو در دیداری خانگی مقابل میهمان خود به برتری رسید.

در دومین بازی معوقه از هفته بیستم لالیگای اسپانیا، شب گذشته (چهارشنبه) تیم فوتبال اتلتیکومادرید در ورزشگاه متروپولیتانو میهمانش رایووایکانو را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد.

رینیلدو مانداوا در دقیقه ۳۵ و ممفیس دیپای در دقیقه ۱+۹۰ گل‌های اتلتیکو را به ثمر رساندند و تنها گل حریف هم مابین این دو گل و در دقیقه ۴۲ توسط آلوارو گارسیا رقم خورد.

اتلتیکومادرید با این نتیجه ۴۷ امتیازی شد و پس کمتر از دو ساعت رده سوم جدول لالیگا را از بارسلونا پس گرفت. دو تیم اکنون ۴۷ امتیازی هستند، اما اتلتیکومادرید به دلیل تفاضل گل بهتر در رده سوم جدول قرار دارد.

در جدول رده‌بندی لالیگا، جیرونای ۵۵ امتیازی (۲۲ بازی) و رئال مادرید ۵۴ امتیازی (۲۱ بازی) اول و دوم هستند و پس از آنها اتلتیکومادرید و بارسلونا در رده‌های سوم و چهارم قرار دارند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv