در آخرین بازی از هفته بیست‌و‌نهم لالیگا که مهم‌ترین بازی این هفته از لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا نیز بود که شب گذشته (یکشنبه، ۲۷ حوت) در ورزشگاه متروپولیتانو تیم فوتبال اتلتیکومادرید میزبان بارسلونا بود و این بازی را با نتیجه ۳ بر صفر به میهمان کاتالان باخت. اولین گل بارسلونا را ژوائو فلیکس با […]

در آخرین بازی از هفته بیست‌و‌نهم لالیگا که مهم‌ترین بازی این هفته از لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا نیز بود که شب گذشته (یکشنبه، ۲۷ حوت) در ورزشگاه متروپولیتانو تیم فوتبال اتلتیکومادرید میزبان بارسلونا بود و این بازی را با نتیجه ۳ بر صفر به میهمان کاتالان باخت.

اولین گل بارسلونا را ژوائو فلیکس با پاسی از روبرت لواندوفسکی به ثمر رساند.

او پس از گشودن دروازه تیم اصلی‌اش که از آن به بارسا قرض داده شده‌است خوشحالی چندانی نکرد.

در دومین گل بارسلونا که در دقیقه ۴۷ رقم خورد، لواندوفسکی باز هم نقش‌آفرینی کرد و این بار در نقش گلزن ظاهر شد و از پاس رافینیا برای گشودن دروازه حریف استفاده کرد.

ستاره پولند در گل سوم تیمش نیز تأثیر مستقیم داشت و زمینه‌ساز گلی شد که فرمین لوپس مارین در دقیقه ۶۵ به ثمر رساند. دیگر اتفاق مهم این بازی اخراج ناهوئل مولینا از اتلتیکومادرید در دقیقه ۳+۹۰ بود.

با این نتیجه، بارسلونا از رقیب هم‌ایالتی‌اش جیرونا سبقت گرفت و با ۶۴ امتیاز نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده رئال مادریدی شد که با ۷۲ امتیاز صدرنشین است.

در جدول پس از بارسلونا، جیرونای با ۶۲ امتیاز در رده سوم قرار دارد. اتلتیکو مادرید هم به واسطه باختش یک پله در جدول سقوط کرد و ۵۵ امتیازی ماند تا بیلبائوی ۵۶ امتیازی جای این تیم را در رده چهارم بگیرد.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv