در آخرین بازی شب دوم از هفته سی‌و‌یکم لالیگای اسپانیا، شب گذشته (شنبه، ۲۵ حمل) تیم فوتبال بارسلونا میهمان کادیس تیم هجدهم جدول رده‌بندی بود که این بازی با برتری یک بر صفر میهمان کاتالان خاتمه یافت. بارسلونا که در هفته آینده لالیگا باید به مادرید سفر کند تا ال‌کلاسیکوی برگشت را در خانه رقیب […]

در آخرین بازی شب دوم از هفته سی‌و‌یکم لالیگای اسپانیا، شب گذشته (شنبه، ۲۵ حمل) تیم فوتبال بارسلونا میهمان کادیس تیم هجدهم جدول رده‌بندی بود که این بازی با برتری یک بر صفر میهمان کاتالان خاتمه یافت.

بارسلونا که در هفته آینده لالیگا باید به مادرید سفر کند تا ال‌کلاسیکوی برگشت را در خانه رقیب دیرینه برگزار کند، با تک گل دقیقه ۳۷ ژوائو فلیکس از میزبان خود پیش افتاد و در نهایت با همین گل موفق به کسب تمام امتیازات شد.

پیروزی بارسا در این بازی که بیست‌و‌یکمین برد مردان ژاوی در فصل جاری لالیگا بود این در حالی است که کاتالان‌ها هنوز هشت امتیاز تا رئال مادرید صدرنشین فاصله دارند.

بارسلونا پیش از ال‌کلاسیکوی هفته آینده، سه‌شنبه شب در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان پاری‌سن‌ژرمن خواهد بود. دردیگر دیدار تیم فوتبال رئال مادرید سی‌و‌یکمین بازی خود در فصل جاری لالیگا را با پیروزی پشت سر گذاشت و شانس خود را برای کسب عنوان قهرمانی افزایش داد.

در این بازی که در خانه تیم مایورکا برگزار شد، میهمان مادریدی موفق شد میزبان خود را با تک گل دقیقه ۴۸ اورلین شوامنی شکست دهد.

بیست‌و‌چهارمین پیروزی این فصل کهکشانی‌ها این تیم را ۷۸ امتیازی این پیروزی همچنین روحیه شاگردان کارلو آنچلوتی را برای دو بازی مهم پیش رو تقویت کرد. تیم‌های فوتبال اتلتیکومادرید  و جیرونا در ورزشگاه متروپولیتانو به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با برتری ۳ بر یک میزبان مادریدی همراه بود.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv