در آخرین بازی شب سوم از هفته بیست‌و‌چهارم سری‌آ ایتالیا، شب گذشته (یکشنبه، ۲۲ دلو) در ورزشگاه سن‌سیروی شهر میلان، تیم‌های فوتبال میلان و ناپولی به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری یک بر صفر تیم میزبان همراه بود. میلان که مدتی است دوباره روی دور کسب نتیجه افتاده، با تک گل دقیقه […]

در آخرین بازی شب سوم از هفته بیست‌و‌چهارم سری‌آ ایتالیا، شب گذشته (یکشنبه، ۲۲ دلو) در ورزشگاه سن‌سیروی شهر میلان، تیم‌های فوتبال میلان و ناپولی به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری یک بر صفر تیم میزبان همراه بود.

میلان که مدتی است دوباره روی دور کسب نتیجه افتاده، با تک گل دقیقه ۲۵ تئو هرناندس مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها را شکست داد و شانزدهمین پیروزی خود را کسب کرد.

با این نتیجه روسونری ۵۲ امتیازی شد و با یک بازی بیشتر نسبت به یوونتوس رده دومی، خودش را به فاصله یک امتیازی این تیم رساند و در همین حال فاصله خود با نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده‌اش یعنی آتالانتای رده چهارمی را به ۱۰ امتیاز افزایش داد.

ناپولی اما در ادامه تیره‌ روزی‌هایش برای هشتمین بار در این فصل تن به شکست داد و اکنون با ۳۵ امتیاز از ۲۳ بازی در رده نهم جدول لالیگا قرار دارد.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv