شاگردان ژاوی هرناندس در شبی که کاپیتان آنها دبل کرد، موفق شدند هر سه امتیازی نبرد خانگی خود با آلمریا را کسب کنند. در ادامه دیدارهای هفته هجدهم لالیگای اسپانیا، چهارشنبه شب، تیم فوتبال بارسلونا میزبان آلمریا بود و میهمانش را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داد. در این بازی بارسلونا دو بار توسط […]

شاگردان ژاوی هرناندس در شبی که کاپیتان آنها دبل کرد، موفق شدند هر سه امتیازی نبرد خانگی خود با آلمریا را کسب کنند.

در ادامه دیدارهای هفته هجدهم لالیگای اسپانیا، چهارشنبه شب، تیم فوتبال بارسلونا میزبان آلمریا بود و میهمانش را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داد.

در این بازی بارسلونا دو بار توسط رافینیا در دقیقه ۳۳ و سرخی روبرتو در دقیقه ۶۰ که آنهم با پاس رافینیا بود، از میهمانش پیش افتاد اما آلمریا هر بار گل‌های خورده را به ترتیب توسط لئو باتیستا در دقیقه ۴۱ و ادگار گونساس در دقیقه ۷۱ پاسخ داد.

در حالی که بازی به دقایق پایانی خود و تقسیم امتیازات نزدیک می‌شد، سرخی روبرتو کاپیتان کاتالان‌ها شب درخشان خود را با زدن گل دومش با پاسی از روبرت لواندوفسکی کامل و دروازه حریف را در دقیقه ۸۳ باز کرد.

بارسلونا با کسب یازدهمین پیروزی خود در هجدهمین بازی‌اش در فصل جاری لالیگا ۳۸ امتیازی شد و در رده سوم جدول این رقابت‌ها قرار گرفت.

این در حالیست که جیرونای ۴۴ امتیازی صدرنشین است و رئال مادرید ۴۲ امتیازی در رده دوم قرار دارد. اتلتیکومادرید هم با با یک بازی کمتر نسبت به کاتالان‌ها و ۳۵ امتیاز در جایگاه چهارم ایستاده است.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv