هالند که در ورزشگاه یوهان کرویف آره‌نای آمستردام میزبان اسکاتلند بود، با نتیجه ۴-۰ حریف را شکست داد اما اسپانیا که در لندن مقابل کلمبیا قرار گرفته بود، با نتیجه ۱-۰ شکست خورد. هالند در حالی مقابل اسکاتلند به برتری پرگل چهار گله رسید که تیم میهمان در نیمه اول موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشت […]

هالند که در ورزشگاه یوهان کرویف آره‌نای آمستردام میزبان اسکاتلند بود، با نتیجه ۴-۰ حریف را شکست داد اما اسپانیا که در لندن مقابل کلمبیا قرار گرفته بود، با نتیجه ۱-۰ شکست خورد.

هالند در حالی مقابل اسکاتلند به برتری پرگل چهار گله رسید که تیم میهمان در نیمه اول موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشت اما نتوانست از آن استفاده کند.

در مقابل این هالند بود که در دقیقه ۴۰ با گل تیجانی ریندرز، ستاره میلان، پیش افتاد. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید اما در نیمه دوم هالندی‌ها نمایش مقتدرانه‌تری داشتند و سه بار دیگر به گل رسیدند.

ابتدا جورجینیو واینالدوم در دقیقه ۷۲ برتری نارنجی‌ها را دوبرابر کرد و سپس در شش دقیقه پایانی بازی، هالندی‌ها دو بار دیگر توسط ووت وخهورست و دونیل مالن به گل رسیدند و در نهایت توانستند با چهار گل به برتری برسد.

اما در لندن دیدار اسپانیا و کلمبیا چندان پرموقعیت نبود و در نهایت این تیم منطقه آمریکای جنوبی بود که با یک گل به پیروزی رسید. تک گل کلمبیا در دقیقه ۶۱ و با پاس لوئیز دیاز، ستاره لیورپول و با ضربه تمام کننده دانیل مونیز به ثمر رسید.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv