پرونده بیست‌و‌هشتمین هفته از رقابت‌های لیگ برتر جزیره، شب گذشته (دوشنبه، ۲۱ حوت) با برگزاری یک بازی در ورزشگاه استمفوردبریج بسته شد که این بازی را چلسی میزبان با نتیجه ۳ بر ۲ از میهمان خود نیوکاسل برد. برای ثبت یازدهمین برد در بیست‌و‌هفتمین بازی فصل آبی‌پوشان لندن، نیکلاس جکسون در دقیقه ۶ گل نخست […]

پرونده بیست‌و‌هشتمین هفته از رقابت‌های لیگ برتر جزیره، شب گذشته (دوشنبه، ۲۱ حوت) با برگزاری یک بازی در ورزشگاه استمفوردبریج بسته شد که این بازی را چلسی میزبان با نتیجه ۳ بر ۲ از میهمان خود نیوکاسل برد.

برای ثبت یازدهمین برد در بیست‌و‌هفتمین بازی فصل آبی‌پوشان لندن، نیکلاس جکسون در دقیقه ۶ گل نخست را به ثمر رساند. دو دقیقه مانده به پایان نیمه نخست، الکساندر ایساک گل تساوی را برای نیوکاسل زد، اما در نیمه دوم چلسی دوباره از حریف خود پیش افتاد و این بار در دقیقه ۵۸ کول پالمر، بازیکنی که سازنده گل نخست بود، خود در نقش زننده گل ظاهر شد.

در دقیقه ۷۶ نیز میخایلو مودریچ سومین گل را برای چلسی به ثمر رساند تا خیال مائوریسیو پوچتینو از بابت کسب تمام امتیازات این بازی آسوده شود هرچند گلی که جیکوب مورفی در دقیقه ۹۰ برای نیوکاسل زد، استرس از دست دادن پیروزی را به جان آبی‌های لندن انداخت.

با این نتیجه چلسی ۳۹ امتیازی شد و اگرچه همچنان در رده یازدهم جدول باقی می‌‌ماند، اما با یک بازی کمتر نسبت به نیوکاسل رده دهمی، فاصله‌اش را با این تیم به تنها یک امتیاز کاهش داد تا این شانس را داشته باشد که با پیروزی در بازی معوقه‌اش به نیمه بالای جدول لیگ جزیره برگردد.

با این وجود، آبی‌های لندن هنوز ۱۶ امتیاز تا آخرین سهمیه لیگ قهرمانان اروپا و ۲۵ امتیاز تا صدر جدول فاصله دارند. این در شرایطی است که آنها در ۱۰ هفته باقیمانده به پایان فصل جاری لیگ برتر انگلیس، رقبایی مانند آرسنال، منچستریونایتد، استون‌ویلا، برایتون و اورتون را پیش رو خواهند داشت.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس، آرسنال و لیورپول هر دو با ۶۴ امتیاز و بر حسب تفاضل گل به ترتیب اول و دوم هستند و منچسترسیتی ۶۳ امتیازی سوم است.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv