سرمربی تیم فوتبال بارسلونا پس از تحمل انتقادات فراوان به خاطر ناکامی‌های متوالی، سرانجام تصمیم به ترک این باشگاه گرفت. به دنبال باخت خانگی ۵ بر ۳ شب گذشته تیم فوتبال بارسلونا مقابل ویارئال در هفته بیست‌و‌دوم لالیگا، سایت رسمی این باشگاه، با انعکاس اظهارات سرمربی تیم، ژاوی هرناندس در نشست خبری پس از بازی، […]

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا پس از تحمل انتقادات فراوان به خاطر ناکامی‌های متوالی، سرانجام تصمیم به ترک این باشگاه گرفت.

به دنبال باخت خانگی ۵ بر ۳ شب گذشته تیم فوتبال بارسلونا مقابل ویارئال در هفته بیست‌و‌دوم لالیگا، سایت رسمی این باشگاه، با انعکاس اظهارات سرمربی تیم، ژاوی هرناندس در نشست خبری پس از بازی، به نوعی تأیید کرد که این آخرین فصل حضور کاپیتان پیشین آبی‌و‌اناری‌ها روی نیمکت قهرمان فصل گذشته لیگ دسته اول اسپانیاست.

ژاوی در نشست خبری پس از بازی که برخلاف انتظار، همسرش هم در آن حضور پیدا کرده بود، به خبرنگاران گفت: قبل از اینکه سؤالات‌تان را بپرسید، می‌خواهم اعلام کنم که ۳۰ ژوئن، آخرین روز کاری من به‌عنوان سرمربی بارسلونا خواهد بود و من دیگر به مربیگری در این تیم ادامه نخواهم داد.

این تصمیمی است که من بعد از مشورت با رافا یوسته (یکی از مدیران باشگاه) اتخاذ کرده‌ام. وضعیت فعلی باشگاه طوری است که بدون شک نیاز به تغییر دارد و خودم به‌عنوان یک بارسایی این را درک می‌کنم.

سرمربی کاتالان‌ها ادامه داد: من دیگر نمی‌توانم ادامه دهم. به نظرم باشگاه نیاز به تغییر دارد.

به‌عنوان یک بارسایی و کسی که صلاح بازیکنان را می‌خواهد، فکر می‌کنم که این تغییر می‌تواند منجر به آن شود که آنها بهتر خودشان را نشان دهد.

ما این اواخر زیر فشار و تنش‌های بسیار بازی کرده‌ایم. به صلاح هیئت مدیره باشگاه هم هست که من بروم. من در این مدت باقیمانده نهایت تلاشم را خواهم کرد تا اوضاع را تغییر دهم و این پیامی است که دوست دارم الان اعلام کنم.

ژاوی ماه نوامبر سال ۲۰۲۱ هدایت کاتالان‌ها را برعهده گرفت و در این مدت موفق شد یک قهرمانی در لالیگا و یک قهرمانی در سوپرجام اسپانیا برای آبی‌و‌اناری‌ها کسب کند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv