سرمربی سرشناس فوتبال اسپانیا رسماً به‌عنوان جانشین دیه‌گو آلونسو روی نیمکت تیم بحران‌زده آندلس معرفی شد. باشگاه سویا در یک نشست خبری به‌صورت رسمی از کیکه سانچس فلورس به‌عنوان سرمربی جدید این تیم رونمایی کرد. سانچس فلورس ۵۸ ساله که سابقه بازی در تیم ملی اسپانیا و باشگاه‌هایی مانند رئال مادرید و والنسیا را دارد، […]

سرمربی سرشناس فوتبال اسپانیا رسماً به‌عنوان جانشین دیه‌گو آلونسو روی نیمکت تیم بحران‌زده آندلس معرفی شد.

باشگاه سویا در یک نشست خبری به‌صورت رسمی از کیکه سانچس فلورس به‌عنوان سرمربی جدید این تیم رونمایی کرد.

سانچس فلورس ۵۸ ساله که سابقه بازی در تیم ملی اسپانیا و باشگاه‌هایی مانند رئال مادرید و والنسیا را دارد، در دوران مربیگری‌اش هدایت تیم‌هایی مانند ختافه، والنسیا، اتلتیکومادرید، اسپانیول و بنفیکا را برعهده داشته است.

او از ماه آوریل امسال که از ختافه اخراج شد، بدون تیم بوده است. قرارداد سانچس فلورس با سویا یک سال و نیمه است و تا ماه ژوئن سال ۲۰۲۵ اعتبار دارد. او هدایت تیمی را برعهده گرفته که در ۱۷ هفته سپری شده از فصل جاری لالیگا، تنها دو پیروزی داشته، در هفت بازی باخته و هفت بازی را هم مساوی کرده است و به همین دلیل با تنها ۱۳ امتیاز در رده هفدهم جدول قرار دارد.

این در حالی است که سلتاویگوی رده هجدهمی که در منطقه سقوط قرار دارد هم ۱۳ امتیازی است و تنها به خاطر تفاضل گل بدتر پایین‌‌تر از تیم بحران‌زده آندلس ایستاده است. گفتنی است سویا یک بازی معوقه مقابل اتلتیکومادرید دارد و به همین خاطر ۱۶ بازی تا به اینجای فصل جاری لالیگا انجام داده است.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv