جیحون بایراموف، وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان اعلام کرد که مذاکرات در راستای توافق صلح با ارمنستان از سر گرفته می‌شود. جیحون بایراموف وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان این سخنان را در جمع خبرنگاران مطرح کرد. به نقل از ای‌پی‌ای، بایراموف گفت: «نشستی میان الهام علی‌اف، رئیس‌جمهور آذربایجان و نیکول پاشینیان، نخست‌وزیر ارمنستان در مونیخ […]

جیحون بایراموف، وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان اعلام کرد که مذاکرات در راستای توافق صلح با ارمنستان از سر گرفته می‌شود.

جیحون بایراموف وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان این سخنان را در جمع خبرنگاران مطرح کرد.

به نقل از ای‌پی‌ای، بایراموف گفت: «نشستی میان الهام علی‌اف، رئیس‌جمهور آذربایجان و نیکول پاشینیان، نخست‌وزیر ارمنستان در مونیخ برگزار شد و پس از آن تصمیم به آغاز مجدد این روند گرفته شد. قرار است در روزهای آینده مذاکرات رودررو با هیأت ارمنستان در مورد پیمان صلح انجام شود.

رسانه‌های آذربایجانی به‌تازگی از دیدار سه‌جانبه رئیس‌جمهور آذربایجان و نخست‌وزیر ارمنستان و نخست‌وزیر آلمان در حاشیه نشست امنیتی مونیخ خبر دادند.

این مذاکرات با ابتکار نخست‌وزیر آلمان در پی مناقشات اخیر میان دو کشور بر سر منطقه قره‌باغ انجام شده و اولین دیدار رهبران جمهوری آذربایجان و ارمنستان در سال میلادی جاری است.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv