رئیس دفتر کشورهای همسود در وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که مسکو همچنان آماده پذیرش پیشنهادهای مناسب درباره یک سازش دیپلماتیک برای اوضاع اوکراین است. الکسی پولیشچوک رئیس دفتر کشورهای مستقل مشترک‌المنافع استقلال یافته از شوروی سابق (همسود) در وزارت خارجه روسیه گفت که هیچ امیدواری در حال حاضر مبنی بر این‌که غرب رویکردش را […]

رئیس دفتر کشورهای همسود در وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که مسکو همچنان آماده پذیرش پیشنهادهای مناسب درباره یک سازش دیپلماتیک برای اوضاع اوکراین است.

الکسی پولیشچوک رئیس دفتر کشورهای مستقل مشترک‌المنافع استقلال یافته از شوروی سابق (همسود) در وزارت خارجه روسیه گفت که هیچ امیدواری در حال حاضر مبنی بر این‌که غرب رویکردش را در قبال سازش در اوکراین تغییر خواهد داد، وجود ندارد.

به نقل از خبرگزاری تاس، این دیپلمات روس در ادامه خاطرنشان کرد: «ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهوری اوکراین اول از همه، عروسک خیمه‌شب بازی واشنگتن، لندن و بروکسل است. آنها از تشدید بحران اوکراین سود می‌برند که شامل تحمیل شکست استراتژیک به روسیه و اجرای اقداماتی با هدف تضعیف اقتصاد رقبای خود از قاره اروپا می‌شود».

رئیس دفتر کشورهای همسود در وزارت خارجه روسیه افزود: «مسکو همواره آماده پیشنهادهای مناسب برای غلبه بر بحران کنونی از طریق روش‌های سیاسی و دیپلماتیک است».

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv