پولیس ترکیه در یک عملیات گسترده در ۲۱ ولایت، ۵۱ تن را به ظن ارتباط با داعش بازداشت کرد. علی یرلیکایا، وزیر داخله ترکیه در حساب کاربری خود در شبکه های اجتماعی این خبر را اعلام کرد. یرلیکایا گفته که تعداد زیادی اسناد سازمانی و وسایل دیجیتال در جریان عملیات کشف و ضبط شده‌است. یرلیکایا […]

پولیس ترکیه در یک عملیات گسترده در ۲۱ ولایت، ۵۱ تن را به ظن ارتباط با داعش بازداشت کرد. علی یرلیکایا، وزیر داخله ترکیه در حساب کاربری خود در شبکه های اجتماعی این خبر را اعلام کرد. یرلیکایا گفته که تعداد زیادی اسناد سازمانی و وسایل دیجیتال در جریان عملیات کشف و ضبط شده‌است.

یرلیکایا با تأکید بر عزم راسخ انقره در مبارزه با تروریسم افزوده که به هیچ‌یک از تروریست ها اجازه تحرک و غافل‌گیر کردن‌ را نخواهند داد، ما با عزم راسخ و با حمایت ملت خود و تلاش‌های نیروهای امنیتی به مبارزه خود ادامه خواهیم داد.

ترکیه در ماه‌های اخیر عملیات‌ علیه گروه‌ تروریستی داعش را تشدید کرده‌است. در سال ۲۰۱۷ داعش مسئولیت حمله به یک باشگاه شبانه در استانبول را به عهده گرفت که در این حادثه ۳۹ نفر کشته شدند. حمله تروریستی اخیر روسیه و در نزدیکی مسکو به نگرانی‌های آنکارا برای تکرار این وقایع افزوده‌است.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv