در ادامه حمله‌های هواپیمای بدون‌ سرنشین و موشکی ارتش اوکراین در عمق خاک روسیه، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که ۳ هواپیمای بدون سرنشین مهاجم ارتش اوکراین را در غرب این کشور رهگیری و منهدم کرده‌است. به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که پدافند هوایی این کشور در منطقه «اسمولنسک» در غرب […]

در ادامه حمله‌های هواپیمای بدون‌ سرنشین و موشکی ارتش اوکراین در عمق خاک روسیه، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که ۳ هواپیمای بدون سرنشین مهاجم ارتش اوکراین را در غرب این کشور رهگیری و منهدم کرده‌است.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که پدافند هوایی این کشور در منطقه «اسمولنسک» در غرب این کشور بامداد امروز (یکشنبه اول دلو) ۳ هواپیمای بدون سرنشین مهاجم ارتش اوکراین را در آسمان این منطقه رهگیری و منهدم کرد.

وزارت دفاع روسیه روز (شنبه ۳۰ جدی) نیز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که پدافند هوایی ارتش این کشور در ۲۴ ساعت گذشته در مناطق مختلف جمهوری لوهانسک ۲۰ هواپیمای بدون سرنشین اوکراینی را رهگیری و منهدم کرده‌است.

در بیانیه وزارت دفاع روسیه همچنین آمده‌است که نیروی هوایی و توپخانه‌ای ارتش روسیه در محور «دونتسک» ۴ ضدحمله ارتش اوکراین را دفع کردند و در این درگیری‌ها ۳۲۰ نظامی اوکراینی کشته شدند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv