همزمان با این‌که جنگ اوکراین به‌زودی در فوریه سال ۲۰۲۴ وارد دومین سال خود خواهد شد، رئیس‌جمهور این کشور آخرین نشست خبری سال جاری میلادی را با تمرکز بر این جنگ و وضعیت کنونی کشورش برگزار کرد. براساس آن‌چه روزنامه گاردین گزارش می‌دهد، ولودیمیر زلنسکی از برنامه‌ای برای جذب ۵۰۰ هزار تن نیروی جدید خبر […]

همزمان با این‌که جنگ اوکراین به‌زودی در فوریه سال ۲۰۲۴ وارد دومین سال خود خواهد شد، رئیس‌جمهور این کشور آخرین نشست خبری سال جاری میلادی را با تمرکز بر این جنگ و وضعیت کنونی کشورش برگزار کرد.

براساس آن‌چه روزنامه گاردین گزارش می‌دهد، ولودیمیر زلنسکی از برنامه‌ای برای جذب ۵۰۰ هزار تن نیروی جدید خبر داد.

او در این نشست خبری در کی‌یف با اشاره به موضوع بسیج نیروهای اوکراینی عنوان کرد: فرماندهان به‌دنبال ۴۵۰ هزار الی ۵۰۰ هزار نفر نیروی تازه‌ نفس برای ارتش اوکراین هستند. مسأله حساس و پرهزینه‌ای است. البته به جزئیات بیشتری نیاز دارم تا از این اقدام حمایت کنم و تا همین الان هم ۵۰۰ هزار نیرو در خط مقدم حضور دارند.

رئیس‌جمهور اوکراین در ادامه تأکید کرد که بسیج نیروها در چنین مقیاسی به کمک‌های مالی بیشتری نیاز دارد و مطمئن است که امریکا به اوکراین خیانت نخواهد کرد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر این‌که آیا جنگ با روسیه در سال آینده میلادی تمام خواهد شد یا خیر، گفت: هیچ‌کس جواب را نمی‌داند. حتی فرماندهان یا شرکای غربی ما که می‌گویند این جنگ سال‌ها طول می‌کشد نیز جواب را نمی‌دانند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv