وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که در شبانه‌روز گذشته ۲۱ هواپیمای بدون سرنشین اوکراینی را رهگیری و منهدم شده است. این وزارت امروز (سه‌شنبه، ۱۰ دلو) با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که هواپیمای بدون سرنشین اوکراینی را بر فراز مناطق کریمه (۱۱ هواپیمای بدون سرنشین)، بلگورود (۵ هواپیمای بدون سرنشین)، بریانسک (۳ هواپیمای بدون سرنشین)، […]

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که در شبانه‌روز گذشته ۲۱ هواپیمای بدون سرنشین اوکراینی را رهگیری و منهدم شده است.

این وزارت امروز (سه‌شنبه، ۱۰ دلو) با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که هواپیمای بدون سرنشین اوکراینی را بر فراز مناطق کریمه (۱۱ هواپیمای بدون سرنشین)، بلگورود (۵ هواپیمای بدون سرنشین)، بریانسک (۳ هواپیمای بدون سرنشین)، کالوگا (۱ هواپیمای بدون سرنشین) و تولا (۱ هواپیمای بدون سرنشین) رهگیری و منهدم کردند.

ساعاتی پیش نیز الکسی بوگوماز فرماندار منطقه بریانسک روسیه اعلام کرد که پدافند هوایی این کشور امروز (سه‌شنبه، ۱۰ دلو) یک هواپیمای بدون سرنشین مهاجم ارتش اوکراین را در آسمان این کشور رهگیری و منهدم کرد.

این در حالی‌است که نیروی هوایی اوکراین روز (یک‌شنبه، ۸ دلو) اعلام کرد که ارتش روسیه باردیگر با حمله‌های موشکی و پهپادی زیرساخت‌های اساسی اوکراین را در مناطق مختلف هدف قرار داد.

در ماه‌های اخیر ارتش اوکراین و روسیه حمله‌های هوایی را علیه قلمرو یک‌دیگر افزایش داده‌اند و زیرساخت‌های حمل‌ونقل، انرژی و نظامی را هدف قرار می‌دهند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv