سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه اظهار کرد صبحت‌هایی که اخیراً لوید آستین، وزیر دفاع امریکا در کنگره کشورش مطرح کرد به‌وضوح نشان داد واشنگتن برای مداخله مستقیم ناتو در جنگ اوکراین با روسیه برنامه دارد. ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه هم به این اظهارات لوید آستین واکنش نشان داده و آن‌ها را […]

سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه اظهار کرد صبحت‌هایی که اخیراً لوید آستین، وزیر دفاع امریکا در کنگره کشورش مطرح کرد به‌وضوح نشان داد واشنگتن برای مداخله مستقیم ناتو در جنگ اوکراین با روسیه برنامه دارد.

ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه هم به این اظهارات لوید آستین واکنش نشان داده و آن‌ها را به‌مثابه تهدید مستقیم علیه مسکو یا تلاشی برای بهانه تراشیدن برای اوکراین دانست.

همچنین دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین هم بیان داشت این اظهارات لوید آستین ثابت کرد که ناتو اوکراین را به‌عنوان خاک خودش در نظر می‌گیرد در نتیجه ثابت می‌کند که عملیات نظامی روسیه در اوکراین مطلقاً موجه و درست است.

لوید آستین، وزیر دفاع امریکا در یک نشست استماع کمیته نیروهای مسلح مجلس نمایندگان این کشور ادعا کرد که اگر اوکراین سقوط کند، من صادقانه بر این باورم که ناتو وارد جنگ با روسیه خواهد شد.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv