مشاور ارشد رئیس‌جمهور اوکراین اعلام کرد که تلاش‌های غرب برای انزوای روسیه با شکست مواجه شده و در عین حال اوکراین با دشواری‌هایی در بسیج نیروهای جدید روبه‌رو است. میخائیل پودولیاک مشاور ارشد ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین در مصاحبه با روزنامه آلمانی «بیلد» در پاسخ به سوالی مبنی بر آنکه آیا سناریویی در کشورهای همسایه […]

مشاور ارشد رئیس‌جمهور اوکراین اعلام کرد که تلاش‌های غرب برای انزوای روسیه با شکست مواجه شده و در عین حال اوکراین با دشواری‌هایی در بسیج نیروهای جدید روبه‌رو است.

میخائیل پودولیاک مشاور ارشد ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین در مصاحبه با روزنامه آلمانی «بیلد» در پاسخ به سوالی مبنی بر آنکه آیا سناریویی در کشورهای همسایه اروپایی جهت اعزام نیروهای‌شان به اوکراین وجود دارد یا خیر، پاسخ منفی داد.

مشاور ارشد زلنسکی در ادامه تصریح کرد که کی‌یف با هر کمکی موافقت خواهد کرد؛ اما تاکنون چنین صحبت‌هایی نبوده است. وی تاکید کرد:«ما در حال بحث و رایزنی درباره تسلیحات برای انزوای روسیه هستیم؛ اما هنوز به نتایجی منجر نشده‌است».

وی افزود: «در بحبوحه چنین نگرانی‌هایی، مقام‌های اوکراینی تلاش خواهند کرد تا به شهروندان توضیح دهند که چرا باید به خط مقدم بروند».

پودولیاک هم‌چنین با اشاره به ضدحملات شکست‌خورده اوکراین عنوان کرد که مقام‌های در کی‌یف نگران کاهش کیفیت و کمیت نیروها هستند و در عین حال به دنبال افزایش استقرار نیروها هستند.

مشاور ارشد ریاست‌جمهوری اوکراین در ادامه به کشورهای اروپایی هشدار داد که یا باید به اوکراین تمامی ابزارهای لازم برای پیروزی در میدان نبرد را بدهند یا باید انتظار گسترش جنگ به خاک خودشان را داشته باشند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv