سخنگوی کرملین امروز (سه‌شنبه، ۲۹ حوت) در سخنانی تأکید کرد، تلاش‌های ناتو برای گسترش نفوذ خود بعید است ثبات را در منطقه قفقاز افزایش دهد. دیمیتری پسکوف سخنگوی کرملین به خبرنگاران گفت که مسکو به خوبی از تمایل ناتو برای تحکیم حضور خود در قفقاز شمالی آگاه است. همچنین این درک وجود دارد که تلاش‌های […]

سخنگوی کرملین امروز (سه‌شنبه، ۲۹ حوت) در سخنانی تأکید کرد، تلاش‌های ناتو برای گسترش نفوذ خود بعید است ثبات را در منطقه قفقاز افزایش دهد.

دیمیتری پسکوف سخنگوی کرملین به خبرنگاران گفت که مسکو به خوبی از تمایل ناتو برای تحکیم حضور خود در قفقاز شمالی آگاه است. همچنین این درک وجود دارد که تلاش‌های ناتو برای گسترش نفوذ خود، بعید است به ثبات قفقاز شمالی و قابل پیش‌بینی بودن وضعیت بیافزاید.

پسکوف افزود: «تصمیم‌گیری درباره این تماس‌ها، حق حاکمیت دولت‌های منطقه قفقاز است. اما ما از نزدیک اوضاع را زیر نظر داریم و عمدتا قصد داریم بر روابط دوجانبه و ابزارهای همکاری که طرف ما دارد، تمرکز کنیم.»

این اظهارات در حالی بیان شده که ینس استولتنبرگ دبیرکل ناتو در سفر منطقه‌ای به قفقاز، به گرجستان، جمهوری آذربایجان و ارمنستان سفر کرده‌است.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv