سخنگوی کرملین با اشاره به چشم‌اندازهایی مبنی بر دور جدیدی از گفت‌وگوها میان روسیه و اوکراین اعلام کرد که مقامات اوکراینی باید شرایط جدید را بپذیرند و مهم نیست که این مسأله چقدر برای آنها دردناک است. دیمیتری پسکوف سخنگوی کرملین طی مصاحبه‌ای با پاول زاروبیان خبرنگار سرشناس روسی عنوان کرد که اگر روسیه و […]

سخنگوی کرملین با اشاره به چشم‌اندازهایی مبنی بر دور جدیدی از گفت‌وگوها میان روسیه و اوکراین اعلام کرد که مقامات اوکراینی باید شرایط جدید را بپذیرند و مهم نیست که این مسأله چقدر برای آنها دردناک است.

دیمیتری پسکوف سخنگوی کرملین طی مصاحبه‌ای با پاول زاروبیان خبرنگار سرشناس روسی عنوان کرد که اگر روسیه و اوکراین به میز مذاکره برگردند، گفت‌وگوهای احتمالی همانند مذکراتی که در اوایل درگیری برگزار شد، نخواهد بود.

اگرچه پسکوف دقیقا اشاره نکرد که منظور او از واقعیت چیست؛ اما ظاهراً به تغییرات جدید و الحاق سرزمین‌های اوکراین به روسیه اشاره کرده‌است.

این درحالیست که ولودیمیر زلنسکی رئیس‌جمهور اوکراین خواستار پس گرفتن تمامی مناطقی است که روسیه ضمیمه خاک خود کرده شد‌است. ۴ منطقه «زاپوریژیا، دونتسک، لوهانسک و خرسون» که بخشی از خاک اوکراین محسوب می‌شوند، در اواخر سال ۲۰۲۲ با برگزاری همه‌پرسی توسط روسیه، به خاک این کشور ضمیمه شدند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv