سخنگوی کرملین تأکید کرد، امریکا میلیاردها دلار پولی را که به‌عنوان کمک مالی و نظامی برای اوکراین اختصاص می‌دهد، در واقع دور می‌ریزد. دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین در مصاحبه با خبرنگار ان.بی.سی بیان داشت، نیروهای مسلح اوکراین با وجود این کمک‌هایی که از سمت متحدان غربی خود دریافت کرده‌اند نتوانسته‌اند هیچ پیش‌رفت بزرگی را در […]

سخنگوی کرملین تأکید کرد، امریکا میلیاردها دلار پولی را که به‌عنوان کمک مالی و نظامی برای اوکراین اختصاص می‌دهد، در واقع دور می‌ریزد.

دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین در مصاحبه با خبرنگار ان.بی.سی بیان داشت، نیروهای مسلح اوکراین با وجود این کمک‌هایی که از سمت متحدان غربی خود دریافت کرده‌اند نتوانسته‌اند هیچ پیش‌رفت بزرگی را در میدان جنگ رقم بزنند.

پسکوف به خبرنگار شبکه ان.بی.سی بیان داشت، حل‌وفصل جنگ اوکراین در عرض تنها یک روز به‌دلیل پیچیدگی بیش از حد این جنگ امکان‌پذیر نیست.

پیشتر دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق امریکا مدعی شده بود، بحران اوکراین را در عرض تنها یک روز حل‌وفصل خواهد کرد.

سخنگوی کرملین در ادامه مصاحبه با ان.بی.سی تأکید کرد، پل ولان و ایوان گرشکوویچ، شهروندان امریکایی که در روسیه محبوس هستند، زندانی محسوب می‌شوند، نه گروگان.

پیش‌تر، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه در یک نشست خبری گفت کشورش تبادل زندانی با امریکا را رد نمی‌کند، اما این کار باید بر مبنای «توافق‌هایی که برای دو طرف قابل قبول و مناسب باشد» صورت بگیرد.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv