سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه  امروز اعلام کرد تا زمانی که اوکراین از گفت‌وگو خودداری کند، عملیات ویژه ادامه خواهد داشت. به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه (کرملین) امروز گفت که مسکو اجلاس گروه ۷ را نیز از نزدیک رصد خواهد کرد. سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه در این ارتباط […]

سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه  امروز اعلام کرد تا زمانی که اوکراین از گفت‌وگو خودداری کند، عملیات ویژه ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه (کرملین) امروز گفت که مسکو اجلاس گروه ۷ را نیز از نزدیک رصد خواهد کرد.

سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه در این ارتباط ادامه داد که مسائل مربوط به کمک به اوکراین ممکن است در دستور کار اجلاس گروه ۷ باشد؛ اما کی‌یف در حال حاضر روزهای سختی را می‌گذراند.

دیمیتری پسکوف افزود که کاهش کمک غرب به اوکراین و آمادگی این کشور برای مذاکره با هم ارتباطی ندارد، تا زمانی که کی‌یف از گفت‌وگو خودداری کند، عملیات ویژه ادامه خواهد داشت.

هیروکازو ماتسونو، دبیر ارشد کابینه جاپان امروز اعلام کرد که در اجلاس مجازی گروه ۷ که جاپان ریاست دوره‌‌ای آنرا برعهده دارد ولادیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین مشارکت خواهد کرد و موضوعات مهمی که به جامعه بین‌‌المللی مربوط می‌‌شود مورد بحث قرار خواهد گرفت.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv