در حمله مسلحانه به هتلی در مکزیک دست‌کم ۲۳ نفر کشته و زخمی شدند. روزنامه «ال یونیورسال» اعلام کرد که در نتیجه حمله مسلحانه به هتلی در شهر سالواتیرا در ایالت گواناخواتو مکزیک دست‌کم ۱۲ نفر کشته و ۱۱ نفر دیگر زخمی شدند. به گفته خدمات اورژانس محلی، مهاجمان ۵ خودرو را نیز به آتش کشیدند. مکزیک یکی از کشورها […]

در حمله مسلحانه به هتلی در مکزیک دست‌کم ۲۳ نفر کشته و زخمی شدند.

روزنامه «ال یونیورسال» اعلام کرد که در نتیجه حمله مسلحانه به هتلی در شهر سالواتیرا در ایالت گواناخواتو مکزیک دست‌کم ۱۲ نفر کشته و ۱۱ نفر دیگر زخمی شدند. به گفته خدمات اورژانس محلی، مهاجمان ۵ خودرو را نیز به آتش کشیدند.

مکزیک یکی از کشورها با امنیت بسیار پایین در امریکای مرکزی است. هفته گذشته نیز دبیرخانه امنیت ایالتی مکزیک اعلام کرد که دست‌کم ۱۱ نفر در شهر تککالتیتلان در ایالت مکزیک در نتیجه درگیری بین یک گروه مسلح و ساکنان محلی کشته شدند.

براساس گزارش شینهوا، مقامات در بیانیه‌ای اعلام کردند که ۸ نفر از کشته‌شدگان ظاهراً اعضای گروه مسلح و ۳ نفر دیگر از ساکنان این منطقه بودند.

رسانه‌های محلی گزارش دادند که این درگیری به‌دلیل مجموعه‌ای از اختلافات در مورد «حقوق زمین و ملک»، یک روش رایج اخاذی در امریکای لاتین، ایجاد شده‌است.

تیراندازی ظاهراً به‌دنبال یک مذاکره شکست‌خورده بود که در آن مظنونان جنایت‌کار به‌دنبال افزایش مبلغی بودند که از ساکنان دریافت کردند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv