وزارت دفاع ارمنستان امروز (سه‌شنبه، ۲۴ دلو) اعلام کرد که نیروهای ارتش جمهوری آذربایجان در مناطق مرزی به سمت نیروهای ارمنستانی تیراندازی کردند و در این حادثه ۲ سرباز ارمنی کشته و شمار دیگری نیز زخمی شدند. دیروز (دوشنبه، ۲۳ دلو) نیز باکو از اقدام به تیراندازی در مناطق مرزی از سوی طرف ارمنی خبر […]

وزارت دفاع ارمنستان امروز (سه‌شنبه، ۲۴ دلو) اعلام کرد که نیروهای ارتش جمهوری آذربایجان در مناطق مرزی به سمت نیروهای ارمنستانی تیراندازی کردند و در این حادثه ۲ سرباز ارمنی کشته و شمار دیگری نیز زخمی شدند.

دیروز (دوشنبه، ۲۳ دلو) نیز باکو از اقدام به تیراندازی در مناطق مرزی از سوی طرف ارمنی خبر داد.

این تبادل آتش بین نیروهای ارتش ارمنستان و جمهوری آذربایجان چند روز پس از برگزاری نخستین انتخابات ریاست‌جمهوری آذربایجان از زمان تسلط کامل بر منطقه قره‌باغ رخ داده‌است.

ماه گذشته دبیر شورای امنیت ملی ارمنستان اعلام کرد که در ۴ جنوری طرف ارمنستانی به پیشنهاد جمهوری آذربایجان در مورد توافقنامه صلح پاسخ داد. ما ظرف دو هفته به پیشنهاد آن‌ها پاسخ دادیم و اکنون منتظر پاسخ باکو هستیم.

آرمن گریگوریان با بیان این‌که در مذاکرات صلح با جمهوری آذربایجان در برخی موارد پیشرفتی حاصل نشده‌است، افزود که امیدوارند بتوانند در مدت زمان کوتاهی در این زمینه ها پیشرفت کنند.

Join us on Social Media
Noor TV on Facebook: https://www.facebook.com/Noortelevision
Noor TV on Instagram: https://www.instagram.com/noortv.af
Noor TV on Threads: https://www.threads.net/@noortv.af
Noor TV on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV_af
NOOR TV News on Youtube: https://www.youtube.com/@NoorTV.af_NEWS
Noor TV on Twitter: https://twitter.com/noortv_af
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.tv
Noor TV on Aparat: https://www.aparat.com/noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.af
Noor TV Website: http://www.noortv.tv